Jdi na obsah Jdi na menu
 


... VÁNOČNÍ BASNIČKY ...

.

.

!!! POŠLETE ZNAMEJM !!!

.

.

Příjemné vánoční chvíle při kradení smrčku, smažení leklého kapra, průjmu z poslední porce salátu a mnoho štěstí v novém roce při zásahu petardou přeje #VASEJMENO#

Pošli svým třem známým tyto tři kouzelná hovna @ @ @ a štěstí tě nemine. Jestliže tak neučiníš najdeš čtvrté hovno pod stromečkem!

Krásný stromek, zlaté jmelí, za okny ať sníh se bělí. Stálé zdraví, pevný krok ať provází Vás celý rok. Krásné Vánoce a šťastný Nový rok přeje #VASEJMENO#

Hromadu dárků co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček a ke štěstí skok. Nádherné vánoce a šťastný nový rok.

V krbu oheň plápolá,jehličí voní.Přichází vánoční nálada,zvoneček už zvoní!

Ať jsou letošní Vánoceplné radosti v srdci,milých úsměvůa krásných dárků.

Co skrývá vánoční stromeček,pod větvemi bohatě zdobenýmí?Pro každého krásný dárečekZavázaný stužkami zlatými.

Štěstí a lásku,radost a něhu,ať Tobě přinese vánoční sen.Přání mé najdeš ve vločce sněhu,Zachyť ji na ruku v ten šťastný den.

Oheň v krbu tiše praská,v našich srdcích klid a láska.Z oblohy se sype sníh,vločky tančí v závějích.

Krajina zahalila svou tvářdo sněhových závějí.Ze stromečku line zářa lidé se radují.

Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav takový Ti přeji stav. Vidím to však černě, budu na tom stejně.

Tak zase po roce máme tu Vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků, příjemné prožití vánočních svátků. Cukroví s vanilkou, šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na vašem náměstí. Hodně dárků na Vánoce, ať se daří v novém roce Ti přeje #VASEJMENO#

Když ne jindy, je teď chvíle jediná, kdy sejít se má celá rodina. Někdy to nejde, a pak stačí

maličko - poslat milé vánoční přáníčko. Šťastné a veselé!

Merry Christmas and Happy New Year -Joyeux Nöel et Bonne Année - Frohe Weihnachten und ein glückliches neues jahr - Prettige Kerstdagen en enn Gelukkig Nieuw jaar - Buon Natale e Felice Anno Nuovo - Feliz Navidad y Próspero Ańo Nuevo - Serdeczne Życzenia - Veselé Vánoce a šťastný Nový rok

Sněhové vločky k zemi se snáší, mráz si s okny pohrává, chybí už jen pár stran v kalendáři, vánoční čas nastává. Stromek se těší na nový kabát do něhož se zahalí. "Co bude pod ním?" To smíme hádat, než se dárky rozbalí. Krásné Vánoce!

Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí při tom prdýlkou. Žízen prý má jako trám, letí, letí přímo k Vám. Pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku. Krásné Vánoce

Tak zase po roce máme tu vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků, příjemné prožití vánočních svátků. Cukroví s vanilkou, šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na vašem náměstí. Hodně dárků na Vánoce, ať se daří v novém roce.

To nejsou jen dárečky a překvapení, ale především láska, porozumění a štěstí. Přeji Ti, ať je po Tvém boku vždy někdo, s kým se můžeš o to všechno podělit. Veselé Vánoce!

pujcil jsem si milion,mel jsem darku kamion. neplatil jsem splatky , vzali si vse zpatky . nezbyl ani darecek , vzali mi i domecek. neplatil jsem dane, vzali mi i sane . uz si newim rady,asi chcipnu hlady. v lese mam ted pelisek seru na vas (jezisek)


Co stedry den nachysta? Deda Mraz-sadista. Misto darku v kosicku nese detskou hlavicku. Ze stromecku visi streva, z lustru zase noha leva. Mrazik se uz s pilou sklani, deda odplizit se snazi. Kdo se rychle neodplazi, po tom Mrazik granat hazi. Stastne a vesele :-)


Kapr už je usmažený, ještě sebou mrská. Prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívám se na stromeček, k zemi se klátí, na dveře hasiči zoufale mlátí. Pěkné Vánoce a veselýho Ježíška


Hodně stěsti,neboť je krásné...

Hodně zdraví,neboť je vzácné...

Hodně lásky,neboť je ji málo...

a vše další,co by za to stálo...

Krásné vánoční svátky


Sedam ozraly na sane, nablil jsem si do dlane, vezu Vam vsem jenom hovno zbalene, Vase darky jsou my ukradene. Nevim kde mam na ty Vase blbosti porad brat a tak nezbyva mi nez na Vas srat. Pristi rok, nejdele, nakopu Vas za Vase prani doprdele.Štastné a veselé !!